Instytut Morski Stan obecny i rekomendacje dla przyszłego rozwoju subregionu Zalewu Wiślanego

Stan obecny i rekomendacje dla przyszłego rozwoju subregionu Zalewu Wiślanego

Instytut Morski w Gdańsku przy współpracy Miasta Elbląg oraz Miasta i Gminy Tolkmicko zaprasza na seminarium dotyczące rozwoju subregionu Zalewu Wiślanego w aspekcie gospodarczym i społeczny. Seminarium odbędzie się 8 kwietnia 2015r. o godz. 12:00 w Sali konferencyjnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tolkmicku.

Seminarium organizowane jest w ramach konferencji końcowej projektu VILA pt.: “Wspólne korzyści wykorzystania potencjału Zalewu Wiślanego” (Opportunities and Benefits of Joint Use of the Vistula Lagoon – VILA), koordynowanego przez Instytut Morski w Gdańsku.

Celem seminarium jest prezentacja wyników prac w projekcie VILA oraz szeroka dyskusja nad możliwościami aktywizacji gospodarczej i społecznej regionu Zalewu Wiślanego na poziomie regionalnym z uwzględnieniem zarówno istniejących warunków naturalnych Zalewu, jak i możliwości jego gospodarczo – społecznego wzrostu.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Dla uczestników organizatorzy zapewniają również bezpłatny dojazd i powrót na miejsce seminarium według załączonego programu.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o przesyłanie chęci uczestnictwa do dnia 31 marca 2015r na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

PROGRAM

PROGRAM RUS

ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE_RUS

 

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Morski w Gdańsku z siedzibą i adresem w Gdańsku, 80-830, przy ul. Długi Targ 41/42, wpisanym do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku, Wydział VII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000026943, NIP 583-000-35-79. Inspektorem Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych jest p. Katarzyna Andrzejak, adres e-mail: iod@im.gda.pl; numer telefonu (058) 301 16 41
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies