Instytut Morski Nowa Publikacja! „Polskie drogi polityki morskiej. Od wizji do działania”

Nowa Publikacja! „Polskie drogi polityki morskiej. Od wizji do działania”

Zakład Ekonomiki i Prawa Instytutu Morskiego w Gdańsku zaprasza do zapoznania się nową publikacją pt. „Polskie drogi polityki morskiej. Od wizji do działania”.

Książka jako jedna z nielicznych w krajowej literaturze aktualizuje i rozwija praktyczne i teoretyczne zagadnienia polityki morskiej w Polsce. Skierowana jest do odbiorców nie tylko na Wybrzeżu ale również do osób zainteresowanych badaniem problematyki polityki morskiej, praktyków na różnych szczeblach samorządowych, administracji państwowej, praktyki gospodarczej w Polsce a także studentów ekonomii, geografii i gospodarki przestrzennej.

Zamówienia nabycia publikacji w cenie 48 zł można zgłaszać e-mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą na adres: Instytut Morski w Gdańsku; ul. Długi Targ 41/42; 80-830 Gdańsk.

 

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Morski w Gdańsku z siedzibą i adresem w Gdańsku, 80-830, przy ul. Długi Targ 41/42, wpisanym do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku, Wydział VII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000026943, NIP 583-000-35-79. Inspektorem Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych jest p. Katarzyna Andrzejak, adres e-mail: iod@im.gda.pl; numer telefonu (058) 301 16 41
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies